خرید آنلاین زمین

خرید آنلاین زمین

 

خرید آنلاین زمین در وب سایت رسمی wallusplus

مکان های بهتری برای زندگی، کار و رشد و توسعه در حوزه املاک و مستغلات پیدا کنید…

زمین بخر و رویاهای خود را پیدا کنید، بخرید و صاحب آن شوید

امروزه با توجه به رشد و توسعه شهر نشینی و نیاز های مردم به توسعه بافت شهری و همچنین دسترسی سریعتر و قوی تر به اطلاعات و پایگاه داده ای از اطلاعات اراضی نیاز به ابزار مرتبط را دارند لذا قبل از ورود به این مسئله در مورد خرید آنلاین زمین ابتدا باید به تعریف طرح هادی پرداخت .

 

طرح هادی چیست؟

این طرح به دلیل نقش و عملکرد وسیعی که در توسعه فیزیکی و کالبدی و ساماندهی شهر ها دارد یک الگوی رایج در طرح های توسعه شهری به شمار می رود و جایگاه ویژه ای دارد.

طرح مزبور با مباشرت و نظارت وزارت کشور تدوین می شود و همچنین اجرا می شود.

خرید آنلاین زمین در وب سایت رسمی wallusplus

 

ادامه مقاله خرید آنلاین زمین ..

 

اگر بخواهیم به زبانی ساده تر بگوییم باید گفت که طرح هادی مبنای برنامه ریزی ها و اقدامات عمرانی شهرهایی است که جمعیتی کمتر از ۵۰ هزار نفر دارند.

همچنان که گفتیم طرح هادی شهری برای تنظیم توسعه آینده یک شهر در دوره ۱۰ ساله است و در آن برای مثال منطقه بندی شهر و تجزیه و تفکیک مناطق مسکونی و صنعتی و تجاری و… مشخص می شود.

همچنین کیفیت مسیل ها و نحوه دفع آب های سطحی و محل قرار گرفتن تاسیسات آب و فاضلاب در آن تعیین می شود.

قانونی که در آن به طرح هادی اشاره شده است قانون تغییر نام وزارت آبادانی و مسکن به وزارت مسکن و شهرسازی و تعیین وظایف آن می باشد.

 

املاک و مستغلات قابل برنامه ریزی

ما عصر جدیدی را متصور هستیم که در آن خرید خانه، تامین مالی مجدد وام مسکن یا راه اندازی کسب و کار املاک و مستغلات، به جای کاغذبازی و مهرهای لاستیکی، از فناوری پشتیبانی می کند.

همانطور که در سایر صنایع اتفاق افتاد، نرم افزار با باز کردن کنترل کامل و انعطاف پذیری آنچه که داریم، آزادی بیشتری به ما می دهد لذا این اتفاق در مورد خرید آنلاین زمین نیز صدق میکند .

ادامه مقاله خرید آنلاین زمین ..

ماموریت ما این است که املاک و مستغلات را برای افراد طبقه متوسط و پایین در دسترس تر و با قابلیت  برنامه ریزی بیشتری ارائه دهیم …

 

از کجا شروع کنیم و انلاین زمین بخریم

در وب سایت wallusplus  شما میتوانید در لینک  https://wallusplus.ir/c/land/ پایگاه داده ای اراضی در حال رشد و توسعه را بررسی ، تحلیل و اقدام به خرید ان کنید و در مدت زمانی خاص سند آن به صورت غیر حضوری به درب منزل شما ارسال خواهد شد .

ادامه مقاله خرید آنلاین زمین ..

 

به من بگو چرا از وب سایت وال آس پلاس زمین انلاین بخریم، خوب به دلایل زیر :

 

موقعیت مکانی دقیق ملک

یکی از ویژگیهای خرید آنلاین زمین در مجموعه سرمایه در هر پرونده از ملک، شما میتوانید موقعیت مکانی ملک را بروی نقشه گوگل مپ بررسی کنید و موقعیت آن را نسبت به نقاط توسعه یافته تحلیل کنید.

 

بررسی استعلامات ملک 

یکی از ویژگیهای خرید آنلاین زمین شما میتوانید هر قطعه زمین را از لحاظ استعلامات آن اطلاع حاصل کنید و سپس اقدام به خرید کنید

 

امکان خرید غیر حضوری زمین 

یکی از ویژگیهای خرید آنلاین زمین امکان خرید غیر حضوری ملک است بدین شکل که بایک وکالت از نزدیک ترین محل زندگی خود در محضر میتوان ملک را به صورت غیر حضوری خرید کرد.

 

بهره گیری از راهنمایی مشاوران

یکی از ویژگیهای خرید آنلاین زمین در تمام مراحل خرید و حتی بعد از خرید شما میتوانید از نظر کارشناسان ما بهره ببریید

 

امکان انصراف از خرید 

یکی از ویژگیهای خرید آنلاین زمین با توجه به اینکه فرآبند خرید ملک و سرمایه گذاری برروی آن یک بازه حداقل 1 سال را نیازمند است لذا بعد از این مدت هر زمان شما به هر دلیل اگر مایل به انصراف از خرید و سرمایه گذاری بودین میتوانید با برگشت زمین به سایت زمین خود را به نرخ روز برگشت بدهید و پول خود را دریافت کنید .