شهر جدید گلبهار مشهد

شهر جدید گلبهار مشهد خراسان رضوی

شهر جدید گلبهار مشهد خراسان رضوی

 

شهر جدید گلبهار مشهد
شهر جدید گلبهار مشهد در وب سایت وال آس پلاس

معرفی شهر جدید گلبهار :

گلبهار مرکز شهرستان گلبهار یا همان شهر جدید گلبهار مشهد خراسان رضوی ، یکی از شهرهای برنامه‌ریزی شده ایران و استان خراسان رضوی است که در فاصله ۳۵ کیلومتری شمال غربی کلانشهر مشهد قرار دارد. شهر جدید گلبهار برای اسکان سرریز جمعیت مشهد ساخته شد. این شهر از جنوب به سلسله کوه‌های بینالود و از شمال به رشته‌کوه‌های هزار مسجد و رودخانه کشف‌رود منتهی شده‌است. ویکی‌پدیا

در ادامه اطلاعات بیشتر در مورد شهر جدید گلبهار مشهد خراسان رضوی در اختیار شما قرار خواهیم داد، ضمن اینکه شما میتوانید همین لحظه استعلام قیمت زمین های در شهر جدید گلبهار را انجام دهید و اقدام به خرید زمین در شهر جدید گلبهار مشهد داشته باشید و سند تگ برگ هولوگرام دار به درب منزل شما ارسال خواهد شد و شما یک خرید آنلاین زمین انجام داده اید .

مسیرهای ارتباطی به شهر جدید گلبهار 

این شهر در محور شمال به کلانشهر مشهد قرار دارد و از جاده ۲۲ می‌توان به شهر گلبهار دسترسی داشت. بزرگراه جدیدی از میدان نمایشگاه مشهد به گلبهار و چناران در حال ساخت است. متروی مشهد گلبهار چناران نیز در حال ساخت است.

شهر جدید گلبهار مشهد کجاست

شهر جدید گلبهار در کیلومتر ۳۵ جاده کلانشهر مشهد به قوچان و ۱۰ کیلومتری چناران واقع شده‌است. شهری جدید که در نزدیکی شهر باستانی توس بنیانگذاری شده و در حال رشد است. شهر جدید گلبهار مشهد خراسان رضوی دومین شهر از نوین شهرهای ایران پس از نوین شهر پردیس استان تهران است که تبدیل به مرکز شهرستان می‌شود.

نقشه زمین گلبهار مشهد
نقشه زمین گلبهار مشهد

 

آب و هوا

آب و هوا در گلبهار عموماً سرد و معتدل است، میانگین دما ۱۱٫۷ درجه سانتی گراد است. میانگین بارش (سالیانه) در گلبهار به ۲۵۷ میلی‌متر می‌رسد. کمترین میزان بارش در تیر ماه (ژوئیه) به میزان ۱ میلی‌متر است و بیشترین میزان بارش در اسفند ماه (مارس) با میانگین ۵۱ میلی‌متر می‌رسد. دما در تیر ماه (ژوئیه) به ۲۳٫۴+ درجه سانتی گراد می‌رسد که در بالاترین میزان خود قرار دارد. دی ماه (ژانویه) کمترین میانگین دمای خود را دارد که دما به ۱٫۲- درجه سانتی گراد می‌رسد. تغییر در میزان بارش بین خشک‌ترین و مرطوبترین ماه سال ۵۰ میلی‌متر است. در طول سال دماهای میانگین به میزان ۲۴٫۶ درجه سانتی گراد تغییر می‌کند.

 

سرمایه گذاری در شهر جدید گلبهار

سرمایه گذاری و تامین کالا وال آس پلاس فعالیت با نام تجاری wallusplus خود را از سال 1390 شروع کرده است و فعالیت آن در سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات () و همچنین تامین متریال های صنعت وساختمان پیرامون انرژی است . شما میتوانید جهت استعلام قیمت زمین در شهر جدید گلبهار مشهد در لینک ذیل به بررسی و خرید آنلاین زمین در شهر جدید گلبهار اقدام کنید …

 

برای خرید زمین  در شهر جدید گلبهار مشهد در وب سایت وال آس پلاس کلیک کنید …

 

وال آس پلاس خرید زمین آنلاین
وال آس پلاس خرید زمین آنلاین

باتوجه به رشد و پیشرفت سطح زندگی انسان ها و مباحث پیرامون آن بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها و .. ورود آلودگی های صوتی؛حرارتی؛برودتی باعث مختل شدن زندگی شهروندان در یک فضا میگردد، این مهم به یک مسئله اساسی و اساسی تبدیل شده است و شهروندان این نیاز را به خوبی درک کرده و به دنبال راه حلی برای آن گشته، لذا سرمایه گذاری و تامین کالا وال آس پلاس در همین بستر تمام تلاش خود را در جهت عرضه و تا مرحله اجرا در زمینه تغییر ساختار ساختمان در جهت ارتقاء سطح کیفیت ساخت و ساز ها و حداکثر رضایت مشتریان محترم رادر این خصوص دریافت و نتیجه مطلوب را ارائه دهد. قطعا این مهم جز در کنار هم بودن بدست نمیاد و همکاری شما نیاز داریم. همچنین در تعهد ماست که اراضی با ارزش جهت سرمایه گذاری در شهر مشهد و شهر جدید گلبهار را در اختیار شما قرار داده ایم . شما قادر خواهید بود محصولات و خدمات وال آس پلاس را از طریق لینک https://www.wallusplus.ir مشاهده کنید.
ارتباط با :
واحد مشاوره و فروش
05137123123
09216068189