سرمایه گذاری وال آس پلاس

سرمایه گذاری شهر مشهد

 

سرمایه گذاری در شهر مشهد

سرمایه گذاری در کلان شهر مشهد وب سایت رسمی wallusplus

مقدمه

سرمایه گذاری در شهر مشهد چگونه است؟ شهر مشهد یکی از کلان شهرهای ایران است که به دلیل وجود مضجع ملکوتی امام رضا زائران و مسافران زیادی از سرتاسر دنیا به این شهر می آیند.‌ مذهبی بودن این شهر و تعداد زیاد مسافران،  اهمیت پروژه های ساختمانی و عمرانی را نشان می دهد.‌ سرمایه گذاری در شهر مشهد و خرید زمین و ملک در این شهر مخاطبان زیادی دارد.‌ در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سرمایه گذاری در شهر مشهد و خرید زمین آنلاین بیشتر بدانیم.

 

سرمایه گذاری چیست

در ابتدا باید بدانیم سرمایه گذاری چیست و چه اهمیتی دارد. معنی لغوی سرمایه گذاری یعنی خریدن یک کالا که در آینده بتواند سود خوبی نصیب ما کند. فعالیت هایی که بتوان از آن ها در بازه های زمانی متفاوت سود به دست آورد هم معنای سرمایه گذاری را بیان می کند. سرمایه گذاری مالی دارای انواع مختلفی است که با توجه به بازه زمانی و بازاری که قصد سرمایه گذاری در آن را داریم، مشخص می شود.

اهمیت سرمایه گذاری

امروزه همه ما تلاش می کنیم تا بتوانیم به اهدافی که داریم برسیم و با رفاه بیشتری زندگی کنیم. بیشتر افراد برای سرمایه گذاری در بانک حساب باز می کنند ولی متاسفانه این کار باعث بی ارزش شدن سرمایه آن ها می شود. به همین دلیل شناخت بهترین بازار برای سرمایه گذاری اهمیت ویژه ای دارد و اولین قدم جهت سرمایه گذاری محسوب می شود.  با توجه به تورم در ایران و نیاز به حفظ ارزش پول، اهمیت سرمایه گذاری بیش از پیش مشخص می شود.

 

مزایای سرمایه گذاری چیست

سرمایه گذاری در ایران دارای مزایای زیادی است از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد.‌

  • رسیدن به آرامش

سرمایه گذاری درست و مطمئن یکی از مواردی است که باعث آرامش در جوانی و دوران بازنشستگی می شود.

  • دور شدن از تورم

با سرمایه گذاری علاوه بر حفظ ارزش پول می توانید از تورم هم در امان باشید و از آن سبقت بگیرید.

  • دستیابی به اهداف

هر فردی در زندگی خود دارای هدف هایی است که دستیابی به آن ها نیاز به داشتن سرمایه زیادی دارد. از جمله می توان به خرید منزل، ویلا، وسایل منزل، وسیله نقلیه و… اشاره کرد. اگر بتوانید یک سرمایه گذاری هدفمند داشته باشید و فرصت های سرمایه گذاری را بشناسید به راحتی می تواند به تمام اهداف خود دست پیدا کنید.‌

 

انواع سرمایه گذاری برحسب مدت سرمایه گذاری

سرمایه گذاری بر اساس بازه زمانی به سه نوع کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا انواع سرمایه گذاری براساس بازه ی زمانی را بیشتر بشناسیم.

سرمایه گذاری کوتاه مدت

کسانی که به دنبال کسب بازدهی در مدت زمان کم هستند این نوع سرمایه گذاری را انتخاب می کنند. سرمایه گذاری کوتاه مدت ریسک بالایی دارد و نیازمند شناخت بازار مد نظر است. به عنوان مثال خرید و فروش ملک یا خودرو جزو سرمایه گذاری کوتاه مدت محسوب می شود که افراد با استفاده از نوسانات قیمت به کسب سود می پردازند.

سرمایه گذاری میان مدت

اگر به دنبال دریافت سود در بازه زمانی چند ماه تا دوسال هستید بهترین انتخاب سرمایه گذاری میان مدت است که ریسک کمی دارد. خرید سهام و دریافت سود از حساب های بانکی از این نوع سرمایه گذاری هستند.‌

سرمایه گذاری بلند مدت

دریافت سود در مدت زمان طولانی که نیازمند صبر و حوصله زیاد است ، سرمایه گذاری بلند مدت نامیده می شود. در این نوع سرمایه گذاری باید بازار مورد نظر را به خوبی بشناسید.

 

و اما چرا سرمایه گذاری روی زمین

اکثر افراد فکر می کنند سرمایه گذاری روی زمین و ملک نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارد. در حالیکه با شناخت بازار و داشتن تخصص روی خرید زمین در مناطق در حال رشد به راحتی می توانید سرمایه خود را چند برابر کنید. اکثر افرادی که سرمایه کم دارند به فکر خرید طلا یا سرمایه گذاری در بورس می افتند که این نوع سرمایه گذاری بازدهی بسیار پایینی دارد.‌

مزایای سرمایه گذاری روی زمین

سرمایه‌گذاری روی زمین خالی فرصت بسیار خوبی است که ممکن است خیلی از افراد نادیده بگیرند.‌ خرید زمینی که خالی است و تاکنون ساخته نشده از نظر اقتصادی بسیار مقرون و به صرفه است.‌ همانطور که می دانید خرید زمین در شهر بزرگی مثل مشهد بسیار پرهزینه است و نیاز به سرمایه خیلی زیاد دارد.‌ اما زمین خالی با توجه به نداشتن مالیات و بیمه خیلی به صرفه تر است.‌ سرمایه گذاری روی زمین این فرصت را به شما می دهد که با مبلغ بسیار کم وارد دنیای ملک و املاک شوید بدون اینکه دغدغه ی پیدا کردن مستاجر یا استخدام مشاور املاک داشته باشید. برای خرید زمین خالی نیاز به هزینه زیاد نیست و در بیشتر مواقع لازم نیست به دنبال وام باشید. در واقع شما می توانید با هر میزان سرمایه ای که دارید حتی اگر خیلی کم به نظر برسد صاحب زمین شوید.‌ زمین خالی هزینه نگهداری ندارد و وقت شما را نمی گیرد. سرمایه گذاری روی زمین خالی جزو سرمایه‌گذاری های بلند مدت محسوب می شود. زمین های خالی رقابت کمتری بین مشاورین املاک ایجاد می کند. اگر به دنبال یک سرمایه گذاری کم رقابت و پر بازده هستید خرید زمین خالی به خصوص در مکان های رو به رشد  را فراموش نکنید.

معایب سرمایه گذاری روی زمین

از گذشته تا کنون یکی از بهترین روش ها برای افزایش درآمد، سرمایه گذاری در بازار مسکن و املاک بوده است. در صورتی که بدون داشتن اطلاعات در مورد نحوه سرمایه گذاری روی زمین، وارد این حوزه شوید احتمال موفقیت بسیار پایین است. با شناخت معایب و مزایای سرمایه گذاری در بازار مسکن قطعا موفقیت بیش تری کسب خواهید کرد. یکی دیگر از معایب زمین قدرت نقد شوندگی پایین و نیاز به نقدینگی بالا است.

اصول سرمایه گذاری در بازار ملک و املاک

بازار مسکن و ملک مانند سایر بازارها دارای اصول و قواعد خاص خودش است که در صورت دانستن این اصول و رعایت آن ها، می توانید موفقیت چشمگیری داشته باشید.‌ هر چه بیشتر این قواعد و اصول را رعایت کنید، قطعا به سود بیشتری دست خواهید یافت.‌ چند نکته مهم برای شروع سرمایه گذاری روی زمین را در ادامه با هم بررسی می کنیم.

  • بررسی موقعیت مکانی که می خواهیم زمین بخریم.
  • بررسی قیمت زمین در منطقه مورد نظر و میزان رشد یا رکود قیمت زمین در این منطقه باید بررسی شود.
  • هزینه های جانبی خرید زمین مانند کمیسیون، مالیات و… را کاهش دهید.
بهترین شهر برای سرمایه گذاری

بهترین شهر برای سرمایه گذاری در زمین و مسکن کجاست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بهترین شهرها برای سرمایه گذاری، شهرهایی است که جمعیت بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند. شهرهای مذهبی مانند مشهد و قم بهترین مکان برای سرمایه گذاری هستند به دلیل اینکه رشد جمعیت در این شهرها رو به افزایش است. سرمایه گذاری در شهر مشهد به دلیل جمعیت بسیار زیاد مسافران و زائران بسیار پربازده و پر سود است.‌

بهترین املاک برای سرمایه گذاری کدامند؟

بهترین سوالی که می توان هنگام سرمایه گذاری روی املاک پرسید این است که بهترین املاک برای سرمایه گذاری کدامند. همانطور که می دانید املاک به چند دسته مهم از جمله آپارتمان، مسکن، زمین و ملک تجاری تقسیم می شود که هر کدام به نوبه خود امکان سرمایه گذاری با سود بسیار عالی دارند‌. اما اینکه کدام یک از این سرمایه گذاری ها برای شهر مشهد مناسب است نیاز به بررسی مزایا و معایب هر یک از این موارد دارد.‌ خیلی از افراد تمایل به سرمایه گذاری روی زمین دارند به دلیل اینکه مزایای این سرمایه گذاری را می دانند. آن ها می توانند به راحتی از زمین برای کشاورزی، ساخت و ساز واحد مسکونی یا تجاری و… استفاده کنند و با قیمت بالاتر بفروشند.‌ اما خرید مسکن مانند زمین دارای تنوع نیست و فقط می توان آن را به رهن و اجاره داد.‌ این موضوع که زمین از کدام شهر و استان خریداری کنیم هم جای بحث و بررسی دارد. به عنوان مثال خرید زمین از شهر کرمان که کویری و گرم است مزایای کمتری نسبت به شهرهای شمالی کشور دارد. همچنین خرید زمین از شهر مذهبی مثل مشهد که هر ساله زائران و مسافران زیادی به خود جذب می کند بسیار سود آور است.

مناطق در حال رشد مشهد جهت سرمایه گذاری

همانطور که می دانید مشهد یک شهر بزرگ و در حال توسعه است و مناطق در حال رشد بسیار زیادی دارد که در ادامه بهترین نقاط مشهد برای سرمایه گذاری را معرفی می کنیم.

و اما حومه شهر گلبهار :

قیمت زمین در مشهد و حومه آن 

امروزه با توجه به تورم در کشور ایران و نوسانات بازار ارز نمی توان قیمت مشخص و ثابت شده ای برای زمین و ملک در نظر گرفت. برای اینکه بتوانید قیمت زمین را به صورت روزانه استعلام بگیرید کافیست به سایت مجموعه وال آس پلاس مراجعه کنید. کارشناسان با تجربه این شرکت آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین هستند.‌

خرید زمین به صورت آنلاین

خرید زمین در شهر مشهد به صورت آنلاین و اینترنتی امکان پذیر است. شما می توانید به سایت شرکت وال آس پلاس به نشانی…… مراجعه کنید و با توجه به سرمایه ای که دارید به متراژ دلخواه خود خرید کنید. خرید زمین به صورت آنلاین باعث کاهش هزینه های رفت و آمد و صرفه جویی در وقت می شود. همچنین با مراجعه به لینک ذیل شما میتوانید در مورد اراضی در حال رشد و توسعه در کل کشور اطلاعات لازم را دریافت کنید :

اراضی در حال رشد و توسعه و پتانسیل بالای سرمایه گذاری  در شهر مشهد و حومه آن ..

 

درباره مجموعه وال آس پلاس

مجموعه وال آس پلاس یکی از زیر مجموعه های شرکت بزرگ  آریا است که درحوزه زمین های در حال رشد و توسعه در کل کشور در حال فعالیت است.‌ این مجموعه به تامین محصولات مرتبط با صنعت ساختمان سازی می پردازد و به بررسی بهترین مکان برای رشد در شهر مشهد و دیگر شهرها می پردازد.وب سایت سرمایه گذاری وال آس پلاس زیر مجموعه آریا است که فعالیت خود رو در حوزه اراضی در حال رشد و توسعه در کل کشور و همچنین تامین محصولات مرتبط با صنعت وساختمان دنبال میکند. “مجموعه سرمایه گذاری و صنعت ساختمان wallusplus همواره به بررسی و تحلیل اراضی در حال رشد فعالیت داد شما میتوانید اطلاعات بیشتر از این مجموعه را از لینک ذیل مطالعه کنید”

 

ارتباط با ما

 

سرمایه گذاری وال آس پلاس
سرمایه گذاری وال آس پلاس