خرید اینترنتی زمین اصفهان

خرید اینترنتی زمین اصفهان

خرید اینترنتی زمین اصفهان در وب سایت رسمی wallusplus

اگر آماده اید رویای خود را برای داشتن زمین به واقعیت تبدیل کنید، سفر را با این نقشه راه آغاز کنید.

خرید اینترنتی زمین اصفهان در وب سایت رسمی wallusplus

بر اساس بررسی بازار زمین که در چند سال اخیرفروش زمین در سال های گذشته بالغ بر چند درصد افزایش یافته است و دلیل خوبی هم دارد. زمین های توسعه نیافته هنوز یکی از مقرون به صرفه ترین اشکال املاک و مستغلات است و از نظر مالی برای خریدارانی که برای اولین بار خرید می کنند قابل دسترسی تر است. برخی از نکات قابل تامل جهت خرید زمین به شرح ذیل است :

 

لینک اراضی در حال رشد و توسعه در شهر اصفهان

 

 • نحوه پیدا کردن زمین برای فروش
 • وب سایت های املاک و مستغلات
 • آژانس معاملات املاک
 • منابع محلی
 • عواملی که باید در هنگام جستجوی زمین در نظر گرفت
 • دسترسی به ابزار
 • دسترسی به جاده
 • محدودیت در خرید زمین
 • گزینه های تامین مالی برای زمین
 • یک پیشنهاد ارسال کنید
 • دقت نظر

 

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

متأسفانه، خرید زمین می تواند فرآیندی ترسناک و طاقت فرسا باشد. اجازه دهید مراحل را طی کنیم تا زمانی که تصمیم به خرید زمین دارید، بتوانید این کار را با وضوح و اطمینان انجام دهید.

در مجموعه سرمایه گذاری و تامین کالا آریا با وب سایت رسمی wallusplus  شما قادر به خرید اراضی در حال رشد و توسعه در کل کشور هستید که در قالب کتابخانه ای کامل اطلاعات اراضی قابل بررسی و تحلیل است .

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

معرفی شهر اصفهان

اِصفَهان، کلان شهری تاریخی و گردشگری در مرکز ایران و مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. این شهر سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد[۱۸] ، یکصد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت جهان و نهمین شهر پرجمعیت باختر آسیا به‌شمار می‌رود. اصفهان همچنین چهاردهمین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است.[۱۹][۲۰]شهر زیر زمینی پهپادی ارتش و هسا در این استان قرار دارد.

این شهر در سه نوبت به پایتختی ایران برگزیده شد. دوران آل بویه، دوره سلجوقیان و دوره صفویان [۲۱] (در بین سال‌های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی). به ویژه در سدهٔ شانزدهم میلادی به هنگام پادشاهی صفویان که پایتخت ایران شد، رونق فراوانی نیز گرفت. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که شماری از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند.[۲۲] این شهر به داشتن معماری زیبای ایرانی ، پل‌های سرپوشیده ، مسجدها و مُناره‌های منحصر به‌ فردش نام‌ آور است. این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه ، اصفهان نصف جهان ، لقب بگیرد. این شهر در آذر ۱۳۹۴ (دسامبر ۲۰۱۵) به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبکه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو پیوست و از ۱۳۹۷ به ابتکار شهرهای دوستدار کودک ملحق شد.[۲۳][۲۴] براساس استانداردهای یونسکو، شهر خلاق، شهری است که از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری بهره می‌برد.[۲۵] میدان نقش جهان نمونه برجسته‌ای از معماری صفوی است. این شهر دارای پانزده منطقه شهری است. از جمله دیگر آثار تاریخی اصفهان از منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون ، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف‌الله ، پل مارنان ، حمام علی قلی آقا ، مسجد جامع ، پل شهرستان و بسیاری از اماکن تاریخی دیگر را نیز می‌توان نام برد.

از صنایع فعال در استان اصفهان می‌توان به شرکت‌های بزرگی همچون : هسا ، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان ، پالایشگاه نفت اصفهان ، اسنوا ، پلی اکریل اصفهان ، ذوب‌ آهن اصفهان ، صاایران ، شرکت نفت سپاهان ، شرکت نفت جی ، نیروگاه برق شهید منتظری و تاسیسات هسته ای نطنز اشاره کرد.

صنعت طلا در اصفهان بیشترین کارگاه و بزرگ‌ترین کارخانه‌های طلای ایران را در خود جای داده‌ است.[۲۶][۲۷] صنایع دستی متعدد اصفهان نیز از دیرباز یکی از پایه‌های اقتصاد اصفهان بوده است

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

بیش از ۹۳٪ مردم مشهد فارسی‌زبان هستند. تراکم جمعیت در مشهد بیش از ۹ هزار تن در هر کیلومتر مربع است. این شهر در سال ۱۳۸۸ رسماً به عنوان «پایتخت معنوی ایران» انتخاب شد.

وب سایت های املاک و مستغلات در شهر مشهد

اکثر مردم جستجوی زمین را با بررسی پایگاه‌های اطلاعاتی آنلاین املاک و مستغلات آغاز می‌کنند که دارای پایگاه های اطلاعات تخصصی در حوزه اراضی در حال توسعه هستند.

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

که میتوان لیست این وب سایت ها  در زمینه خرید ملک به شرح ذیل نام برد :

wallusplus.ir

2nabsh

divar

دارای فهرست‌هایی برای فروش زمین در سراسر کشور هستند و برخی پایگاه‌های اطلاعاتی در فهرست‌بندی زمین‌های خالی تخصص دارند.

 

آژانس معاملات املاک در شهر اصفهان

مشاوران املاک می توانند منبع ارزشمندی برای یافتن زمین باشند. آنها از طریق شبکه متخصصان صنعت خود مانند توسعه دهندگان زمین و پیمانکاران به فهرست های خاصی دسترسی دارند.

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

در حالی که اکثر مشاوران املاک می توانند خرید زمین را تسهیل کنند، بهترین کارگزاران کسانی هستند که در زمین خام تخصص دارند. کریستوفر مک گوایر، کارگزار املاک، سرمایه گذار و بنیانگذار Real Estate Exam Ninja، کار با «…نمایندگان با سابقه طولانی فروش زمین یا تجربه در علم خاک، زمین شناسی یا جنگلداری» را توصیه می کند.

برخی از سایت های دارای کارشناسان در حوزه املاک هستند که میتوانند شما را در تمام مراحل راهنمایی کنند و تا حصول نتیجه از آنها کمک بگیرید.

 

منابع محلی
در برخی از منابع از جمله سایت ها، روزنامه و مطبوعات و شبکه های مجازی میتوان زمین با تخفیف های خوبی را شناسایی و اقدام به خرید کرد .

 

چطور در شهر اصفهان زمین اینترنتی بخریم (گام به گام) از کجا شروع کنیم

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

مرحله اول :

در ابتدا با مراجعه به لینک ذیل شما میتوانید به کلیه اراضی در حال فروش در کل کشور دسترسی داشته باشید :

https://wallusplus.ir/c/land/

 

در مرحله دوم :

شما نوع سرمایه گذاری را بر حسب کوتاه مدت ، میان مدت و یا بلند مدت تعیین میکنید و اقدام به خرید میکنید. شما در تمام مراحل میتوانید از راهنمایی کارشناسان ما بهره مند گردید .

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان

مرحله سوم :

در مرحله سوم طی هماهنگی کارشناسان ما در مجموعه صنعت وساختمان آریا با نام مستعار فروشگاه اینترنتی wallusplus  با شما تماس خواهند داشت جهت مراحل ثبت و انتقال سند که به صورت غیر حضوری انحام خواهد شد

محله چهارم:

سند طی اطلاعات دریافت شده از شما به درب منزل شما ارسال خواهد شد.

 

 

در مورد مجموعه سرمایه گذاری آنلاین وال آس پلاس

وب سایت سرمایه گذاری وال آس پلاس زیر مجموعه آریا است که فعالیت خود رو در حوزه اراضی در حال رشد و توسعه در کل کشور و همچنین تامین محصولات مرتبط با صنعت وساختمان دنبال میکند. “مجموعه سرمایه گذاری و صنعت ساختمان wallusplus همواره به بررسی و تحلیل اراضی در حال رشد فعالیت داد شما میتوانید اطلاعات بیشتر از این مجموعه را از لینک ذیل مطالعه کنید”

ادامه مقاله خرید اینترنتی زمین اصفهان