فرصت های سرمایه گذاری شهر اصفهان چیست

فرصت های سرمایه گذاری شهر اصفهان چیست

 

فرصت های سرمایه گذاری در شهر اصفهان چیست

 

معرفی و تاریخچه شهر اصفهان

اِصفَهان، کلان شهری تاریخی و گردشگری در مرکز ایران و مرکز استان اصفهان و نیز شهرستان اصفهان است. این شهر سومین شهر پرجمعیت ایران پس از تهران و مشهد[۱۸] ، یکصد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت جهان و نهمین شهر پرجمعیت باختر آسیا به‌شمار می‌رود. اصفهان همچنین چهاردهمین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است.

ادامه مقاله فرصت های سرمایه گذاری شهر اصفهان چیست

این شهر در سه نوبت به پایتختی ایران برگزیده شد. دوران آل بویه، دوره سلجوقیان و دوره صفویان [۲۱] (در بین سال‌های ۱۰۵۰ تا ۱۷۲۲ میلادی). به ویژه در سدهٔ شانزدهم میلادی به هنگام پادشاهی صفویان که پایتخت ایران شد، رونق فراوانی نیز گرفت. بناهای تاریخی متعددی در شهر وجود دارد که شماری از آن‌ها به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت رسیده‌اند.[۲۲] این شهر به داشتن معماری زیبای ایرانی، پل‌های سرپوشیده، مسجدها و مُناره‌های منحصربه‌فردش نام‌آور است. این امر سبب شده تا در فرهنگ عامه، اصفهان نصف جهان، لقب بگیرد. این شهر در آذر ۱۳۹۴ (دسامبر ۲۰۱۵) به همراه رشت به عنوان نخستین شهرهای ایران، به شبکه شهرهای خلاق جهان زیر نظر یونسکو پیوست و از ۱۳۹۷به ابتکار شهرهای دوستدار کودک ملحق شد.[۲۳][۲۴] براساس استانداردهای یونسکو، شهر خلاق، شهری است که از نوآوری و توانمندی‌های شهروندان در توسعه پایدار شهری بهره می‌برد.[۲۵] میدان نقش جهان نمونه برجسته‌ای از معماری صفوی است. این شهر دارای پانزده منطقه شهری است. از جمله دیگر آثار تاریخی اصفهان از منارجنبان، سی و سه پل، پل خواجو، کاخ چهل ستون، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف‌الله و بسیاری از اماکن تاریخی دیگر را نیز می‌توان نام برد.

از صنایع فعال در اصفهان می‌توان به شرکت‌های بزرگ هواپیماسازی ایران، مجتمع فولاد مبارکه، پالایشگاه نفت اصفهان،شرکت صنعت اپتیک اصفهان،اسنوا، پلی اکریل و ذوب‌آهن اصفهان اشاره کرد. صنعت طلا در اصفهان بیشترین کارگاه و بزرگ‌ترین کارخانه‌های طلای ایران را در خود جای داده‌ است.[۲۶][۲۷] صنایع دستی متعدد اصفهان نیز از دیرباز یکی از پایه‌های اقتصاد اصفهان بوده است.

 


 

يکي از فرصت هاي جذاب سرمايه گذاري در شهر اصفهان که همواره بخش زيادي از سرمايه هاي افراد به سمت آن سرازير مي گردد، املاک و مستغلات است ؛ انواع فرصت های سرمایه گذاری در شهر اصفهان در مورد املاک و مستغلات است که خود به سه بخش تقسیم میگردد :

  • کوتاه مدت
  • میان مدت
  • بلند مدت

 

راهنمای خرید زمین برای سرمایه گذاری در شهر اصفهان

در حال حاضر بخش های حاشیه شهر اصفهان که در محدوده طرح های رشد و در حال توسعه است شامل منطقه شاهین شهر در آینده ای کوتاه بسیار پر اهمیت و دارای پتاسیل بسیار بالایی است لذا سرمایه گذاری  در این بخش در حوزه املاک و مستغلات در شهر اصفهان به عنوان پیشنهاد اصلی مجموعه صنعت وساختمان wallusplus است که شامل مناطق به شرح ذیل است

اراضی شیخ بهایی

اراضی آرد جرعه

اراضی کوی کارمندان

و سایر …

 

 

ادامه مقاله فرصت های سرمایه گذاری شهر اصفهان چیست

به صورت کلی می‌ توان سود خرید زمین‌ در یک بازه زمانی ۱۰ ساله را چیزی در حدود ۱۵۰۰ درصد در نظر گرفت. میزان سود در خرید و ساخت زمین‌ های درون شهری هم بسیار متفاوت است. اگرچه بعضی مواقع امکان دارد به دلیل اشتباه در خرید، حتی سودی به دست نیاورید، ولی سود معقول در این زمینه را می‌ توان در بدترین شرایط حدود ۳۰ درصد و در شرایط ایده‌ آل حدود ۲۰۰ درصد در نظر گرفت.

 

 

براسرمایه گذاری در حوزه خرید زمین از کجا شروع کنیم؛

اخیر سایت wallusplus  اقدام به شناسایی و بررسی و آنالیز اراضی طرح در حال توسعه دارد و از ابعاد مختلف به مقابسه اراضی پرداخته است تا مشتریان گرامی بهترین سرمایه گذاری را دراین حوزه داشته باشند برا ورود به لینک سایت wallusplus ادامه دهید …

https://wallusplus.ir/c/land/

 

سرمایه گذاری بزرگ را با قدم های کوچگ شروع کنید …

ادامه مقاله فرصت های سرمایه گذاری شهر اصفهان چیست

در مورد فروشگاه اینترنتی صنعت و ساختمان وال آس پلاس

فروشگاه وال آس پلاس زیر مجموعه سرمایه گذاری و تامین کالا آریا است که فعالیت خود رو در حوزه اراضی در حال رشد و توسعه در کل کشور و همچنین تامین محصولات مرتبط با صنعت وساختمان دنبال میکند.