ورق پلی کربنات آیدا

قیمت ورق پلی کربنات آیدا

ورق پلی کربنات آیدا، یکی از بهترین برندها در بازار، یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین ترموپلاستیک‌ها در سراسر جهان است. این ورق، به دلیل مقاومت بالا و سبکی بیشتر نسبت به شیشه، در صنایع ساخت و ساز، پزشکی، محصولات مصرفی و الکترونیک استفاده می‌شود. با خرید و استفاده از ورق پلی کربنات آیدا، شما بهترین کیفیت را در اختیار دارید و از مزایای فراوان این ترموپلاستیک برخوردار خواهید شد.

قیمت ورق پلی کربنات آیدا ورق پلی کربنات آیدا از جنس مواد ترموپلاستیک تشکیل شده است و از آن در محصولات مختلفی از جمله ساخت و ساز، پزشکی، محصولات مصرفی و الکترونیک استفاده می‌شود. این ورق ها بسیار مقاوم تر و سبک تر از شیشه هستند و ویژگی های فوق العاده ای دارند. ضخامت این ورق ها بین 2 الی 12 میلیمتر متغیر است و قیمت آن ها نیز بستگی به ضخامت دارد. با طول عمر طولانی، مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا و سایر ویژگی های منحصر به فرد، ورق پلی کربنات آیدا انتخابی ایده آل برای نیازهای شماست.

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

ادامه قیمت ورق پلی کربنات آیدا  

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

 
سبد خرید
نوار کناری