کارتن پلاست چیست

کارتن پلاست چیست

همه ما خوب می دانیم که همزمان با پیشرفت علم و دانش، تمامی جنبه های زندگی در حال توسعه و دگرگونی میباشد، از جنبه های تکنولوژی گرفته تا صنایع تزئینات و دکوراسیون.

یکی از محصولاتی که حاصل پیشرفت در صنعت دکوراسیون و تزئینات است، کارتن پلاست نام دارد. اما کارتن پلاست چیست؟ در کجا کابرد دارد؟ نحوه نصب کارتن پلاست به چه شکل است؟ اینها سوالاتی است که قصد داریم به طور جامع به آنها پاسخ دهیم. با مجموعه wallusplus  همراه باشید .

ادامه توضیحات درموردساختار کارتن پلاست؟

این محصول از مواد اولیه ای مانند پلی پروپیلن به وجود آمده که دلیل مقاومت و دوام بالای آن در صنایعی مانند کشاورزی، ساختمان، بسته بندی و …. قابل استفاده می باشد.

ویژگیهای دیگر کارتن پلاست چیست

این محصول زمانی که استفاده اولیه خود را از دست دهند میتوان را بازیافت نمود و در صنایع مختلف استفاده کرد. گاهی این پرسش مطرح است که معایب کارتن پلاست چیست؟ معایب محصول را نمی توان بی مقالسه با محصولی از جنسی دیگر شرح داد. در نتیجه بهتر است مطالب را خوانده و خود نتیجه گیری معایب کارتن پلاست را داشته باشید.

از ویژگی هایی این محصول میتوان به ضد آب بودن ،مقاومت زیاد در برابر نور خورشید و قابلیت چاپ در اشکال و طرح های مختلف، وزن بسیار کم ،مقاوم در برابر ضربه ها، مقاوم در برابر تغییرات موجود در آب و هوا و …. اشاره کرد.

چرا از کارتن پلاست استفاده کنیم

با توجه به وضع اقتصادی، اکثرا افراد به دنبال جنس با کیفیت با قیمت مناسب هستند. شیت پلاست ها گزینه خوبی برای جایگزینی به جای موارد مشابه هستند که قیمتی مناسب و پایینتری دارند.

ابعاد کارتن پلاست ها

ابعاد کارتن پلاست های رول معمولا 1*50 متر و 2*50 متر و کارتن پلاست های شیت معمولا 2*2 متر است .

 

ورق کارتن پلاست از کجا بخریم

مجموعه صنعت و ساختمان وال آس پلاس قادر به عرضه انواع کارتن پلاست رول و شیت در ضخامت های 2 تا 10 میلیمتر است .

نمایش دادن همه 3 نتیجه