ورق یونولیت

ورق یونولیت

معرفی محصول  : پلاستوفوم در ایران به نام يونوليت شناخته می‌شود که نام اصلی آن پلی‌استیرن انبساطی (Polystyrene) و یا پلاستوفوم است، نوعی پلیمر سفید رنگ و عایق رطوبت و صدا و حرارت است که از فرایندهای پتروشیمی تهیه می‌شود.

کاربرد ورق آکاسیو چیست

از این ماده برای عایق‌سازی، ساخت وسایل نیازمند عایق حرارتی و بسته‌بندی ابزار حساس الکتریکی، الکترونیکی و مکانیکی استفاده می‌شود. پلاستوفوم ماده اي سبك با قابليت هاي بسيار زياد مي باشد . پلاستوفومكاربردهاي متعددي در امور بسته بندي، عايق سازي، آموزشي، تبليغاتي و … دارد.

ابعاد ورق یونولیت چیست

ابعاد ورق های قابل تولید در این مجموعه 100*200 سانتی متر است

چگالی ورق یونولیت چیست

چگالی یا تراکم یا دانسیته (density )  ورق ها معمولا از 7 الی 27 قابل تولید است که هر چه چگالی ورق بیشتر باشد از لحاظ وزن و عایق بودن ورق قدرت بیشتر را دارد و نهایتا قیمت آن نیز بیشتر میشود .

استعلام قیمت ورق یونولیت

جهت دریافت قیمت ورق های فوق میتوان قیمت آن را در وب سایت مجموعه WallUsplus  بررسی کرد جهت اطلاعات بیشتر ورق های آکاسیو معمولا بر حسب ضخامت و چگالی آن تعیین قیمت میگردد.

شیت آکاسیو از کجا بخریم

مجموعه WallUsplus  قادر به تولید انواع شیت یونولیت در ضخامت های 1 الی 100 سانتی متر و در تراکم های مختلف از 7 الی 27 را دارد و همچنین ارسال ان در تمام نقاط کشور .