ورق پلی کربنات تخت

ابعاد پلی کربنات تخت چیست

پلی کربنات تخت

ابعاد پلی کربنات تخت

ابعاد ورق پلی کربنات تخت چیست ؟

ورق پلی کربنات تخت
یک ماده شیشه ای شفاف و شفاف که تنها با نصف وزن، 200 برابر بیشتر از شیشه مقاومت در برابر ضربه ایجاد می کند.
ورق تخت پلی کربنات یک ماده بسیار همه کاره و سبک وزن است که مزایای بسیاری را نسبت به لعاب سنتی و جایگزین های ساخت ترکیب می کند. این ترکیبی بی نظیر از وضوح، استحکام، دوام، آزادی طراحی، مقاومت حرارتی و آتش سوزی را ارائه می دهد.

ورق پلی کربنات می تواند منحنی سرد، ساخته شده، ترموفرم شده، خمیده و چسبانده شود، که آن را به محصولی ایده آل برای سقف طاق بشکه ای، نور سقف و به عنوان یک محلول لعاب برتر تبدیل می کند. ویژگی های عملکرد بالای آن، آن را به محصولی استثنایی برای لعاب های ایمنی، غربالگری محافظ و گیره ها تبدیل کرده است.

علاوه بر ورق پلی کربنات شفاف، ما ورق طول عمر را نیز عرضه می کنیم که محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهد و آن را برای کاربردهای خارجی و ورق مقاوم در برابر سایش که دارای سطح پوشش سخت است و مقاومت در برابر سایش و شیمیایی را ارائه می دهد ایده آل است.

ابعاد ورق پلی کربنات 205*305 سانتی متر است.

ورق پلی کربنات تخت

ورق پلی کربنات تخت چیست؟

ابعاد پلی کربنات تخت

ورق پلی کربنات تخت

ورق پلی کربنات تخت چیست؟

ابعاد ورق پلی کربنات تخت در صنعت و ساختمان آریا 

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *