الاستومری رولی, عایق الاستومریک

الاستومری 6 میلیمتر چیست

عایق الاستومری رولی

الاستومری 6 میلیمتر چیست

عایق الاستومری رولی

ویژگی الاستومری 6 میلیمتر چیست

عایق الاستومری رولی ساده وزن بسیار سبکی دارد و مقاومت آن در برابر رشد قارچ ها و باکتری, مواد شیمیایی, گرد و غبار و رطوبت بسیار بالا میباشد. نصب و نگهداری آن بسیار آسان است و برای عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع در فضاهای بسته استفاده میشود.

کاربرد الاستومری 6 میلیمتر چیست

به عنوان مثال، عایق الاستومری معمولاً در کاربردهای صنعتی و مکانیکی استفاده می شود، از جمله:

  • لوله کشی سردخانه و آب سرد.
  • اجزای HVAC
  • سیستم های کانال داخلی و خارجی
  • چیلرها
  • سیستم های مکانیکی
  • تاسیسات خورشیدی

قیمت الاستومری 6 میلیمتر چیست

جهت استعلام قیمت الاستومری 6 میلیمتر با کارشناسان ما همراه باشید.

 

الاستومری 6 میلیمتر چیست در صنعت و ساختمان آریا

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

جهت سفارش  الاستومری رولی با کارشناسان مجموعه صنعت و ساختمان آریا در ارتباط باشید ؛

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *