ابر اسفنجی

فوم اسفنجی چیست

فوم اسفنج

فوم اسفنجی چیست

فوم اسفنج

فوم اسفنج

ابر اسفنجی صنعت و ساختمان آریا ساختاری مشابه ابرهای ظرفشویی و یا این که ابرهایی دارااست که در زمانه گچ و تخته‌سیاه برای نظافت کردن تخته از آن ها به کارگیری میشد. ابر اسفنجی بسته به کاربردی که قرار میباشد داشته باشد در کارگاه در رنگ‌ها و بعد ها مختلفی ساخت میشود.

ویژگی فوم اسفنجی چیست

فوم اسفنج

فوم اسفنج

فوم اسفنجی نوعی از فوم پلی اتیلن با دوام، سبک، انعطاف پذیر و تشکیل شده از مواد سلول بسته است. این فوم اغلب برای بسته بندی وسایل شکننده با توجه به خواص کاهش لرزش و عایق بسیار عالی آن استفاده می شود. فوم بسته بندی همچنین مقاومت بالایی در برابر مواد شیمیایی و رطوبت دارد.

کاربرد فوم اسفنجی چیست

از اسفنج نه تنها به عنوان جسمی نرم و انعطاف پذیر بلکه می توان به عنوان یک ماده سفت و محکم نیز استفاده کرد. این ماده در هر دو حالت نرم و یا سفت قابلیت برش، زاویه دهی و اضافه نمودن قطعه ای به قطعه دیگر را دارد. به همین دلیل بسیار پر مصرف است.

قیمت فوم اسفنجی چیست

قیمت فوم اسفنجی بر حسب ضخامت و چگالی آن و حتی مواد اولیه محضول متغییر است لذا جهت استعلام فوم اسفنج با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

فوم اسفنج در صنعت و ساختمان آریا

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

جهت ثبت سفارش فوم اسفنج با کارشناسان صنعت و ساختمان آریا در ارتباط باشید؛

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی )

واحد مشاوره و فروش :

05137123123

ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی :

09151036384

واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

 

صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *