فوم سایلنت

فوم سایلنت 2 میلیمتر

فوم eva

فوم سایلنت 2 میلیمتر چیست

فوم سایلنت یک عایق سرمایی و گرمایی و صوتی است که با مدیریت منابع انرژی و جلوگیری از هدر رفت نیروی سرما و گرما، مناسب استفاده و کاربرد به عنوان زیرساخت می باشد. این فوم به درستی زیر کاغذ دیواری می نشیند و دیگر کاغذ دیواری کج یا نامرتب دیده نمی شود.
فوم eva

فوم eva

ویژگی فوم سایلنت 2 میلیمتر چیست

فوم سایلنت، از نظر عایق بود قوی تر از فوم معمولی عمل می كند و از فشردگی بالایی برخوردار است و قابلیت تحمل وزن بالاتری را دارد.

کاربرد فوم سایلنت 2 میلیمتر چیست

فوم سایلنت، از نظر عایق بود قوی تر از فوم معمولی عمل می كند و از فشردگی بالایی برخوردار است و قابلیت تحمل وزن بالاتری را دارد. فوم کاربردهای مختلفی دارد و در مصارف گوناگونی همچون صنعت مبلمان، سیستم‌ های عایق کاری، کفپوش های ورزشی و…

قیمت فوم سایلنت 2 میلیمتر چیست

فوم سایلنت در صنعت و ساختمان آریا

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

ادامه فوم سایلنت چیست :

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *