مجله

قیمت کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل

قیمت کانال قلکسیبل

قیمت کانال فلکسیبل در صنعت وساختمان آریا

حالت خرطومی و انعطاف پذیر کانال هوا را کانال فلکسیبل می نامند.با توجه به نیاز به انتقال هوا در محیط های مختلف در مسیرهای غیرمستقیم و نیز با وزن بسیار مناسبِ سازه انتقال هوا،پژوهشگران در صنعت تهویه مطبوع به یافته ای بنام کانال فلکسیبل دست یافته اند.این نوع داکت انتقال هوا بصورت خرطومی و کاملا منعطف در مسیر دلخواه قابل اجرا و کاربرد می باشد. امکان استعلام قیمت کانال فلکسیبل در مجموعه صنعت و ساختمان آریا از طریق واحد مشاوره و فروش قابل انجام است ..
کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل چیست

قیمت کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل

کانال فلکسیبل چیست

قیمت کانال فلکسیبل

 

 

مجموعه صنعت و سرمایه گذاری آریا

صنعت و ساختمان آریا با وب سایت رسمی wallusplus.ir فعال در حوزه سرمایه گذاری و تامین کالای صنعت وساختمان با هدف سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات در تمام سطوح مالی و همچنین تامین طیف بزرگی از محصولات مرتبط با صنعت و ساختمان بر عهده دارد ؛ همواره تلاش ما رشد و ارتقاء مشتریان گرامی در این حوزه است ،در صنعت و ساختمان آریا، ما در تلاش هستیم تا محصولات مختلف عایق حرارتی برودتی صوتی پیشرو در بازار را برای صنعت ساختمان و ساخت و ساز ایران و حتی خاورمیانه پیدا و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع مواد عایق با کیفیت عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100٪ هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت صنعت و ساختمان آریا با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

 

واحد مشاوره و فروش :

05137123123

09151036384

(امکان سفارش محصولات از طریق شبکه های مجازی)

واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

وال آس پلاس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *