ورق پلی کربنات

نمایندگی پلیمر طلایی یزد

نمایندگی پلمیر طلایی یزد

نمایندگی پلمیر طلایی یزد چیست ؟

 

پلمیر طلایی یزد

پلمیر طلایی یزد

شركت پلیمر طلایی یزد با تكیه بر منابع انسانی سرآمد ، فن آوری نوین در حوزه پلیمر ، استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و به كمك ماشین آلات روز اروپا نسبت به تولید ورق پلی كربنات و ورق آكریلیك ویژه مهندسی اقدام نموده است.

امیدواراست در آینده نزدیك با تسلط بر مزایای انحصاری ورق پلی كربنات و ورق آكریلیك از جمله استحكام فوق العاده ، قابلیت فرم دهی آسان و سازگاری با محیط زیست در ایجاد جهانی عاری از آلودگیهای زیست محیطی ، ایمن در برابر بلایاهای طبیعی و هوشمند در مصرف انرژی سهیم باشد و نوید بخش جهانی بهتر از دیروز برای آیندگان باشد.

این مجموعه در سال ۱۴۰۰ موفق به تولید ورق پلی کربنات ویژه گلخانه شده و این محصول نیز تاییدیه انجمن ملی گلخانه سازان ایران را دریافت نموده است.

محصولات در نمایندگی پلمیر طلایی یزد چیست

 

پلیمر طلایی یزد، تولیدکننده انواع ورق پلی کربنات، آکریلیک، پلکسی و کریستال : 

این شرکت با تکیه بر منابع انسانی سرآمد، فن آوری نوین در حوزه پلیمر، استفاده از مرغوبترین مواد اولیه و به کمک ماشین آلات روز اروپا نسبت به تولید ورق پلی کربنات و ورق آکریلیک اقدام نموده است.
در آینده نزدیک با تسلط بر مزایای انحصاری ورق پلی کربنات از جمله استحکام فوق العاده، قابلیت فرم دهی آسان و سازگاری با محیط زیست در ایجاد جهانی عاری از آلودگی های زیست محیطی جایگزین مناسبی برای محصولات شیشه ای خواهد بود.

  • تنوع در رنگ بندی

  • مقاوم در برابر ضربه

  • شکل پذیری آسان

  • سبک جهت حمل و نقل

 

نمایندگی شرکت پلمیر طلایی یزد چیست

 

 

صنعت و ساختمان آریا

 

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *