ورق یونولیت, محصولات صنعت و ساختمان

ورق یونولیت 5 سانتی چیست

ورق یونولیت 5 سانت

ورق یونولیت 5 سانتی چیست

ورق یونولیت 5 سانتی چیست

ورق یونولیت 5 سانتی یا همان ورق پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده پلاستیکی سلولی سبک وزن است که از گلوله های کروی توخالی کوچک تشکیل شده است. این ساختار سلولی بسته است که ویژگی های قابل توجهی را به EPS می دهد.

ورق یونولیت 5 سانت

ورق یونولیت 5 سانت چیست

ابعاد ورق یونولیت 5 سانتی چیست

ابعاد ورق یونولیت 5 سانتی 100*200 سانتی متر است و امکان برش به ابعاد کوچکتر با کاتر توسط مشتری است.

ورق یونولیت

ورق یونولیت چیست

ویژگی ورق یونولیت 5 سانتی چیست

ورق یونولیت 5 سانتی یا پلی استایرن منبسط شده (EPS) یک ماده پلاستیکی فوم سفید است. از دانه های جامد پلی استایرن تولید می شود. برای بسته بندی و ساخت و ساز استفاده می شود. این یک ماده فوم با سلول بسته و سفت و سخت است که از: استایرن – که ساختار سلولی را تشکیل می دهد، تولید می شود.

ورق یونولیت

ورق یونولیت چیست

قیمت ورق یونولیت 5 سانتی چیست

صنعت و ساختمان آریا 

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123  خرید اینترنتی پروفیل صنعتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *