ورق پلی کربنات

پروفیل U پلی کربنات چیست

پروفیل U پلی کربنات

پروفیل U پلی کربنات چیست ؟

پروفیل U پلی کربنات

پروفیل U پلی کربنات چیست

پروفیل U پلی کربنات نوعی مصالح در ساختمان سازی هستند که در اسکلت بندی و چهارچوب ها و در و پنجره ها و گلخانه ها از آنها استفاده می شود. از آن جمله می توان به پروفیل پلی کربنات شفاف و غیره اشاره کرد. بهره گیری از پروفیل پلی کربنات با کیفیت در امر ساختمان سازی دارای اهمیت بسیار بالایی است. برای دستیابی به ایده آل هایتان طبیعتاً بهتر است از مصالح با کیفیت استفاده کنید.

ویژگی پروفیل U پلی کربنات چیست

کابرد پروفیل U پلی کربنات چیست

پروفیل U پلی کربنات چیست

 

پروفیل U پلی کربنات را از کجا بخریم ؟

 

صنعت و ساختمان آریا 

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )
صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *