پلی فوم چیست

پلی فوم چیست

 

پلی فوم چیست

 

پلی فوم چیست
پلی فوم چیست

پلی فوم یا فوم پلی اتیلن یا همان با نام لاتین آن XPE محصول شرکت صنعت و ساختمان آریا محصولی است که به فوم های ساخته شده از پلی اتیلن اشاره دارد. به طور معمول از گلوله های منبسط شده (“مهره EPE”) ساخته شده با استفاده از یک عامل دمنده، به دنبال انبساط در قالب در جعبه بخار ساخته می شود – این فرآیند شبیه به آنچه برای ساخت فوم پلی استایرن منبسط شده استفاده می شود.

 

پلی فوم چیست

 

ویژگی پلی فوم چیست

 

پلی فوم
پلی فوم چیست

 

پلی فوم یا فوم پلی اتیلن یا همان با نام لاتین آن XPE محصول شرکت صنعت و ساختمان آریا از قابلیت جذب ضربه بالایی برخوردار است و بالشتک خوبی به شما می دهد. ضد آب و ضد رطوبت بودن آن در برابر خوردگی مقاوم است و این امر دوام آن را افزایش می دهد. این فوم بسیار سبک وزن است.

 

ویژگی پلی فوم چیست

 

کاربرد پلی فوم چیست

 

پلی فوم چیست
پلی فوم چیست ?

پلی فوم یا فوم پلی اتیلن یا همان با نام لاتین آن XPE محصول شرکت صنعت و ساختمان آریا محصولی است که به طور گسترده در بسته بندی در سراسر جهان استفاده می شود. این وزن سبک و عالی برای جذب ضربه و محافظت از سطح است. اگر تجهیزات و محصول شکننده ای را خریداری یا حمل می کنید، باید به فوم EPE اعتماد کنید تا مطمئن شوید که دارایی شما نشکن و آسیب نخورده باقی می ماند.

 

 

کاربرد پلی فوم چیست

قیمت پلی فوم چیست

 

 

پلی فوم چیست
پلی فوم چیست ?

 

 

 

صنعت و ساختمان آریا 

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3

(مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی )

واحد مشاوره و فروش :

05137123123

ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 
09151036384
واحد مالی و پشتیبانی : 
05137236561
(3 خط )
صنعت و ساختمان آریا
صنعت و ساختمان آریا