پلی فوم چیست

کارخانه تولید فوم پلی اتیلن

کارخانه تولید فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن
فوم پلی اتیلن چیست

فوم EPE یک پلاستیک بی ضرر است و طعم و بو ندارد. این ماده بسیار محبوب برای بسته بندی کالاها است زیرا وزن سبک و انعطاف پذیری دارد. می تواند شوک را جذب کند و بالشتک خوبی برای اشیاء ظریف ایجاد کند. EPE دارای نسبت وزن به استحکام بالا و مقاومت حرارتی بالا است.

کارخانه تولید فوم پلی اتیلن

پلی فوم چیست
پلی فوم چیست ?

کارخانه تولید فوم پلی اتیلن

 

صنعت و ساختمان آریا 

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

 

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3

(مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی )

واحد مشاوره و فروش : 05137123123 

خرید اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی :

09151036384

واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

وال آس پلاس