الاستومری رولی, عایق الاستومریک

فوم الاستومری 32 میلیمتر چیست

عایق الاستومری رولی

الاستومری 32 میلیمتر چیست

عایق الاستومری رولی

ویژگی الاستومری 32 میلیمتر چیست

عایق الاستومری رولی ساده وزن بسیار سبکی دارد و مقاومت آن در برابر رشد قارچ ها و باکتری, مواد شیمیایی, گرد و غبار و رطوبت بسیار بالا میباشد. نصب و نگهداری آن بسیار آسان است و برای عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع در فضاهای بسته استفاده میشود.

کاربرد الاستومری 32 میلیمتر چیست

به عنوان مثال، عایق الاستومری معمولاً در کاربردهای صنعتی و مکانیکی استفاده می شود، از جمله:

  • لوله کشی سردخانه و آب سرد.
  • اجزای HVAC
  • سیستم های کانال داخلی و خارجی
  • چیلرها
  • سیستم های مکانیکی
  • تاسیسات خورشیدی

قیمت الاستومری 32 میلیمتر چیست

جهت استعلام قیمت الاستومری 32 میلیمتر با کارشناسان ما همراه باشید.

 

الاستومری 32 میلیمتر چیست در صنعت و ساختمان آریا

در مجموعه صنعت و ساختمان آریا با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.

جهت سفارش  الاستومری رولی با کارشناسان مجموعه صنعت و ساختمان آریا در ارتباط باشید ؛

ارتباط با ما :

دفتر مرکزی : ایران خراسان رضوی مشهد بلوار حرعاملی 59 پلاک 3 (مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی ) واحد مشاوره و فروش : 05137123123 ارتباط مستقیم و سفارش اینترنتی از طریق شبکه های اجتماعی : 09151036384 واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

صنعت و ساختمان آریا

صنعت و ساختمان آریا

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *