فوم تخم مرغی گرمایش از کف

فوم تخم مرغی گرمایش از کف

فوم های تخم مرغی گرمایش از کف

 

فوم تخم مرغی گرمایش از کف چیست

 

صنعت و ساختمان وال آس پلاس به منظور ارتقا سطح کیفیت یونولیت گرمایش از کف شانه تخم مرغی و بهبود سیستم های گرمایش کفی در ایران و سایر کشورها اقدام به تولید پنل های روکش دار با دانسیته های بالا از 25 تا 40 کرده است قابل ذکر است که این پنل ها در رنگ های مختلف به سفارش مشتریان تولید گردیده است. فوم گرمایش از کف (شانه تخم مرغی)  صنعت و ساختمان وال آس پلاس با استفاده از مواد اولیه مرغوب، دانش و تکنولوژی روز، موفق به تولید پنل های شانه تخم مرغی در بالاترین سطح گردیده است. این امر موجب تحولی نوین در اجرای سیستم های گرمایش از کف در ایران و کشورهای همسایه شده است.

اجرای سیستم گرمایش از کف با استفاده از فوم شانه تخم مرغی (یونولیت) موجب سهولت در اجرا، صرفه جویی در وقت و هزینه می گردد اما چگونگی اجرا و محاسبات آن از جمله نکات بسیار کلیدی است که در صورت عدم رعایت، موجب اشکالاتی در کل سیستم گرمایشی گردیده و از میزان بازدهی آن می کاهد. همچنین بایستی توجه داشت که کیفیت فوم شانه تخم مرغی نیز از مهم ترین پارامترهای سیستم گرمایشی است. به طوری که ضخامت و دانسیته هر یک از پنل ها از جمله مواردی است که باید بدان توجه ویژه داشت.

پنل گرمایش از کف تخم مرغی

ویژگی فوم تخم مرغی گرمایش از کف

به صورت ورق یا پالت است و  دانسیته گرمایش از کف  30 کیلوگرم بر مترمکعب است . همچنین ابعاد پنل گرمایش از کف تخم مرغی 66*105 سانتی متر است و صخامت پنل گرمایش از کف

حدودا 45 میلیمتر است.

پنل گرمایش از کف 65×104 سانتیمتری جهت عایق سیستم های گرمایش از کف به واسطه برجستگی های طراحی شده بر روی آن، امکان لوله کشی راحت و سریع را برای مجریان به ارمغان آورده و چگالی بالا (25) این محصول از اتلاف حرارت جلوگیری کرده و راندمان بالا را به همراه دارد.

علاوه بر راندمان و راحتی کار، یکپارچگی در سطح ، صرفه جویی در هزینه، کاهش مصرف بتن و جلوگیری از انتقال صدا نیز از دیگر ویژگی های عایق یونولیت شانه تخم مرغی صنایع عایق آریا می باشد.

 

تحولی نوین در صنعت ساختمان

طراحی ویژه ی این عایق ها اجرای گرمایش از کف را آسان تر و دقیق تر کرده و موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. این عایق ها به دلیل دارا بودن فاق زبونه کنار یکدیگر قفل شده و موجب یکپارچگی در سطح می شود. همچنین برآمدگی های 5 میلیمتری روی این صفحات مانع از تماس مستقیم لوله یا عایق شده و از انتقال مستقیم حرارت به عایق جلوگیری می نماید در نتیجه بازده حرارتی به مراتب از روش های پیشین بیشتر می شود.

طراحی بخصوص این عایق ها سبب گردیده تا سرعت نصب افزایش یابد و مصرف لوله نیز بهینه شود. از دیگر مزایای آن می توان به امکان اجرای راحت تر لوله های تک لایه به دلیل مهار شدن پیوسته لوله ها هنگام نصب اشاره کرد. همچنین عایق های شانه تخم مرغی موجب کاهش مصرف بتون، کاهش هزینه، سریع تر گرم شدن ساختمان و جلوگیری از انتقال صدا می گردد.

فواید سیستم گرمایش از کف چیست

همانطور که میدانید سیستم گرمایش از کف دارای فواید ومزایایی نسبت به سیستم های گرمایشی دیگر است که ما به چند نمونه از آن اشاره میکنیم

 • گرمای دلپذیر

اسودگی خیال با سیستم گرمایش از کف

به دلیل اینکه سیستم گرمایش از کف یک سیستم تابشی است و گرمایش تابشی ( مثل خورشید) بهترین حالت گرمایش برای موجودات زنده است

 •  آسایش و آرامش در بالاترین حد ممکن

در منازلی که از گرمایش کف استفاده شده گرما در تمام نقاط بصورت یکسان توضیع میگردد و دیگر نیاز به کم یا زیاد کردن بخاری یا شیر رادیاتور نیست .

 •  صرفه جویی در مصرف سوخت

سیستم گرمایش از کف کم مصرف ترین سیستم حرارتی میباشد در این سیستم با مصرف کمتر سوخت میتوان همه ساختمان را گرم کرد صرفه جویی در این سیستم بیش از ۵۰ درصد میباشد.

 •   آزادی عمل در دکوراسیون منزل
 •  ازادی عمل در دکوراسیون با گرمایش از کف

در منزلی که از گرمایش کف استفاده شده نیازی به رادیاتور یا بخاری  نیست واین موضوع باعث آزادی عمل در چیدمان وسایل و دکوراسیون منزل میگردد.

 • هوای پاکیزه تر

سیستم گرمایش ازکف یک سیستم تابشیست و جریان هوا در آن بسیار کم است . این موضوع بدین خاطر مورد اهمیت است که  اگر در مکانی از منزل بوی نامطبوع یا آلودگی وجود داشته باشد از طریق جابجایی هوا به تمام نقاط ساختمان منتقل نخواهد شد و هوای مطبوع را برای ما به ارمغان میاورد.

 • تمیزی دیوارها و اثاثیه منزل

شاید شما هم دیده باشید در منازلی که در آن از سیستم های حرارتی نظیر رادیاتور و یا بخاری استفاده میشود . دیوار های اطراف و بالای رادیاتور و بخاری سیاه و کثیف شده است این موضوع به خاطر اینست که گرد و غبار موجود در فضای منزل بر روی رادیاتور نشسته و به علت حرارت زیاد آن میسوزد . دود حاصل از آن در طی مدت چند سال بر روی دیوار نشسته و دیوار را سیاه میکند.

این مشکل یکی از شایع ترین مشکلات رادیاتور است که درسیستم  گرمایش از کف به طور کلی حل شده است

 •  افزایش ارزش منزل

این موضوع نیاز به توضیح ندارد . همه میدانند که استفاده از سیستمهای نوین و کار آمد مثل گرمایش از کف در منازل باعث افزایش ارزش منزل میگردد.

 •  استفاده از منابع حرارتی مختلف

سیستم گرمایش از کف یک سیستم ایده آل برای گرمایش ساختمان است از این سیستم در مکانهای مختلف میتوان استفاده کرد و با منابع حرارتی مختلف نیز سازگار است از جمله این منابع میتوان به : موتورخانه  ، پکیج دیواری یا زمینی ، آبگرم کن خورشیدی و غیره …اشاره کرد.

 • خشک تر باقی ماندن زمینهای مرطوب و یاخیس

در ساختمان های تازه ساز، نم و رطوبت  (درچند سال اول ) یکی از دغدغه های ساکنین ساختمان است این رطوبت بسته به شرایط کم یا زیاد است . اما در منازلی که از گرمایش از کف استفاده شده این نم و رطوبت در زمانی کوتاه از بین رفته و زمین خشک باقی میماند.

 • استهلاک کم ونداشتن هزینه نگهداری

گرمایش از کف یکی از کم استهلاک ترین سیستمهای گرمایشی موجود میباشد. عمر لوله های پنج لایه به کار رفته در این سیستم بیش از ۱۰۰ سال است این در حالیست که این لوله ها در برابر فشار ، پوسیدگی و رسوب مقاومند

پانل فومی گرمایش از کف دارای ضخامت ۵ سانتی متر از جنس فوم پلی استایرن EPS است. این سیستم ، از نفوذ رطوبت و حرارت به سطوح زیرین جلوگیری می کند.ساختار آن به شکلی است که دارای شبکه های نگهدارنده لوله های آب گرم تامین کننده حرارت می باشد.

 

استعلام قیمت پنل گرمایش از کف :

 

سرمایه گذاری وال آس پلاس ارتباط با وب سایت wallusplus.ir فعال در حوزه سرمایه گذاری و تامین کالای صنعت وساختمان با هدف سرمایه گذاری در حوزه املاک و مستغلات برای تمامی سطوح از لحاظ مالی، اقدام به ارائه خدمات سرمایه گذاری در این حوزه را دارد؛ همواره تلاش ما در ایجاد سرمایه گذاری و رشد و ارتقاء شما است ؛ لذا سرمایه گذاری آنلاین و خرید زمین آنلاین را میتوان در این مجموعه تجربه کرد و شما هم برا خود و آینده فرزندان تان آینده ای عالی را رقم زد ، لذا سرمایه گذاری را از قدم های کوچک شروع کنید …
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سرمایه گذاری آنلاین با ما تماس حاصل فرمائید
ارتباط با ما :
واحد مشاوره و فروش : 05137123123 – 09151036384
واحد مالی و پشتیبانی : 05137236561 (3 خط )

همچنین این مجموعه یکی از تامین کنندگان کالا در حوزه صنعت و ساختمان است ؛ که در توزیع کالا را در تمام کشور به دنبال دارد و لیست محصولات در وب سایت قابل بررسی است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *